Project #162202 - Rounding

Mathematics Tutors

Subject Mathematics
Due By (Pacific Time) 01/05/2017 10:00 pm

The cost for a pack of 7 padlocks is $23:80. Find the unit price in dollars per padlock. If necessary, round your answer to the nearest cent.

TutorRating
pallavi

out of 1971 reviews
amosmm

out of 766 reviews
PhyzKyd

out of 1164 reviews
rajdeep77

out of 721 reviews
sctys

out of 1600 reviews
sharadgreen

out of 770 reviews
topnotcher

out of 766 reviews
XXXIAO

out of 680 reviews